Szkolenia i kursy językowe za granicą

Wyjątkowa okazja rozszerzenia zakresu szkolenia językowego o naukę w naturalnym otoczeniu językowym. Połączenie skuteczności z motywacją.

Zobacz

Szkolenia i kursy językowe za granicą

Wszystkie programy szkoleniowe prowadzone przez BELT Corporate w Polsce mogą być skorelowane merytorycznie ze szkoleniami odbywanymi w zależności od języka w szkołach Bell i Eurocentres w Wielkiej Brytanii, w szkołach DiD w Niemczech, w szkołach Eurocentres we Francji i Szwajcarii, w szkołach International House we Włoszech i Hiszpanii. Szkoły te posiadają brytyjską akredytację British Council lub europejską akredytację EAQUALS.

Dzięki tej możliwości nasi klienci mają wyjątkową okazję rozszerzenia zakresu szkolenia językowego o naukę w naturalnym otoczeniu językowym. Włączenie szkolenia zagranicą jako elementu szerszego programu szkoleniowego pozwala wydatnie przyspieszyć tok nauki.

Na kursach w międzynarodowych szkołach spotykają się specjaliści i menedżerowie z całego świata, dlatego taki kurs stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i daje możliwość przekraczania barier kulturowych w kontaktach towarzyskich i zawodowych. Międzynarodowe programy umożliwiają poznanie zasad efektywnego komunikowania się w dobie globalizacji.

Skontaktuj się z nami!